Výtvarný Ateliér Barevné Malování

+420 728 528 882

Výtvarné kurzy přímo u Vás doma

Neztrácejte čas dojížděním na lekce. Nabízíme Vám kurzy malování a kreslení pro děti, dospělé i seniory v místě Vašeho bydliště.

Lekce v pohodlí domova

Nabízíme Vám individuální kurzy malování a kreslení přímo v místě Vašeho bydliště. Nemusíte na lekce nikam dojíždět, ani děti dovážet. My přijedeme přímo za vámi.

Flexibilita a individuální přístup

V ateliéru Barevné Malování pořádáme kurzy pro děti, dospělé, seniory a maminky s dětmi. Naše kurzy může navštěvovat úplný začátečník i pokročilý malíř. Den a dobu lekcí si můžete zvolit sami.

Zkušební lekce zdarma

Nabízíme Vám zkušební lekci zdarma. Zjistíte, jak naše lekce probíhají a seznámíte se s lektorem. Budete vědět, do čeho jdete, ještě předtím, než se rozhodnete.

Proč si zvolit zrovna nás?

Zkušení a milí lektoři

Lektoři v našem týmu jsou lidé s výtvarnou odborností, kteří vykazují důležité vlastnosti pro komunikaci s lidmi a schopnost předávání svých znalostí a schopností.  Mezi tyto vlastnosti patří hlavně vysoká dávka empatie, optimismus, nadšení z práce, inteligence a šikovnost.

100% individuální přístup

Naše kurzy může navštěvovat úplný začátečník i pokročilý malíř. Vzhledem k individuálnímu zaměření kurzů s nízkým počtem účastníků se můžeme věnovat pečlivě každému účastníkovi kurzu a efektivně zlepšovat jeho malířské schopnosti.

Program šitý na míru

Jednotlivá témata našich lekcí volíme dle věku, znalostí a preferencí každého účastníka našeho kurzu. Lekce pořádáme tak, aby byly poučné a zajímavé, ale hlavně hravé a zábavné.

Reference

“Do ateliéru Barevné malování chodí malovat naši 2 synové. Každý je úplně jiný a každý chodí malovat z jiného důvodu. Starší Tomáš se chtěl zlepšit v kreslení, protože tvrdil, že mu malování ve škole moc nejde a dlouho mu trvá, než něco vytvoří. Mladšího Matyáše malování prostě bavilo a nic víc neřešil. Lektorka obě děti výborně odhadla a oba dokázala pro kreslení nadchnout. Pro mě je skvělé vidět a vědět, že oba kluci jsou při hodinách s ní spokojení, něco se naučí, pobaví se a také si odpočinou.”

– Petra L.

“Naše paní učitelka je super! Je moc hodná, vůbec nekřičí a není moc přísná. Je skvělý, že nejdřív s námi dělala lehčí věci a pak to dobře ztěžovala. Jako, že to pak bylo trochu těžší. Nejdřív nám dá obrázky,který jsou asi okopírovaný… a my kreslíme podle toho. A vždycky nám radí, co můžeme udělat jinak, jako co můžeme udělat líp. Teď už ale někdy nekreslíme podle předlohy a můžeme si to víc vymyslet. Baví mě to.”

– Tomáš L. (8 let)

“Do kurzů ateliéru Barevné malování chodí má dcera (5 let) a syn (7 let). Oba malování moc baví a těší se na každou lekci. Lektorka, která k nám dochází je příjemná a děti jí mají moc rádi. Z dětského pokoje se v lekci stále ozývá smích a vznikají krásné obrázky, kterými obdarováváme celou rodinu. Moc děkuji za vše.”

– Veronika P.

“Rádi bychom poděkovali lektorce, ke které chodí náš mladší syn Martínek malovat, za její přátelské a hezké vedení dětí při objevování světa barev. Náš syn vždy přijde z hodiny malování nadšený a nad jeho obrázky úplně žasneme nejen my, ale i babičky, dědové a kolegové v práci, kteří nám nevěří, že to namaloval 6ti letý kluk. 🙂 Moc děkujeme ještě jednou, i za synka. Pyšní rodiče 🙂 “

– Michaela F.

“Již třetím měsícem malujeme v kurzu malování a kreslení s mou dcerou Anežkou. Vzhledem k nízkému věku mé dcerky, jsem na lekcích také přítomna a vlastně malujeme společně. Obě si u malování vždy odpočineme a lektorka vymýšlí velmi zajímavá témata, která Anežku baví.”

– Naděžda V.

“Paní učitelku na malování mám moc rád. Je hodná a je fakt moc hezká. A kreslí se mi u ní dobře.”

– Matyáš L. (5 let)

“Když mám malování, tak mám nejradši, že každou lekci děláme nějaký jiný výkres. Nejvíce mě bavilo, když jsme k malování použili vodovky a tuší to poté obtáhli. Paní učitelka mi ukazuje, jak mám dělat různými barvami, ale zase mi nenařizuje co mám jak udělat.”

– Matylda T. (6 let)

“Prima kroužek. Paní učitelka je moc hodná. Vždy pro nás dopředu připraví nějaké téma a my můžeme začít hned malovat. Když malujeme komiks, tak ale můžeme vymyslet postavičky jaké chceme.”

– Amálka J. (8 let)

“Nejvíce mě na lekci baví, že i když je připravené téma, tak si ho můžeme pojmout podle svého a namalovat si ho tak, jak to máme rádi. Např. když bychom neměli rádi malování tužkou, dělali bychom to v lekcích jen okrajově a zaměřili se třeba na malování akrylem. Paní učitelka nás nenutí stihnout obrázek za lekci. Když potřebujeme času více, tak můžeme v obrázku pokračovat i příště. V lekci používáme různé techniky a učíme se mnoho uměleckých směrů. Když nevíme, jak něco namalovat, paní učitelka nám to ukáže, ale zase nám to nenamaluje celé, jen poradí.”

– Šárka N. (12 let)

“Na malování chodím od ledna a musím říci, že vidím velké zlepšení v ,,tom mém čmárání“. Hodiny malování jsou udělány tak, že mě to baví a vše probíhá v klidu. Lektorka je moc milá a když mi něco nejde, tak vysvětlí.”

– Marcela K.

“Maximální spokojenost. Slečna byla skvělá, milá k dětem a malovala nádherně. Pokud Vám to nevadí, rád bych se na Vás v budoucnu zase obrátil.”

– FALO EVENTS s.r.o.

“Dobrý den, Květuška byla z první lekce unešena, myslím že i Vaneska. Moc se jim to líbilo a s Kačkou jsou velmi spokojeni. Hezký den Květa. Děkuji.”

– Květa H.

“Chodím na kurz pro seniory a moc se mi líbí, jak je každá lekce připravená. Mám ráda historii a velmi mi vyhovuje, že Paní na malování dělá program tak, že mluvíme o nějakém období minulosti nejen z pohledu výtvarného. Děkuji, budu určitě chodit dále.”

– Maria V.

Získejte první lekci zdarma

Stačí vyplnit své jméno, příjmení a e-mailovou adresu ve formuláři, abyste získali první lekci výtvarného kurzu zdarma.

Odpovíme Vám do 24 hodin a domluvíme se na lekci.

R

Vyzkoušíte si způsob naší výuky

R

Seznámíte se s lektorem

R

Ukážeme Vám výtvarné techniky používané v lekcích

R

Vysvětlíme způsob volby jednotlivých výtvarných témat

R

Zažijete čas plný zábavy a ponaučení

R
Pocítíte radost z výtvarného umění

Vyplňte a odešlete formulář, a my se Vám ozveme ohledně Vaší první lekce zdarma.

Designed by Oskar Čorič