Kurzy malby a kresby

Specializujeme se na umělecké kurzy malby a kresby pro děti, dospělé, seniory, maminky s dětmi a kurzy přípravy na talentové zkoušky formou individuální a skupinové výuky.

Individuální domácí výuka

kurzy vozíme přímo do Vašich domovů

Individuální kurzy

  ateliér Velké Přílepy    ateliér Praha Davona

 

Skupinové kurzy

ateliér Praha Davona

INDIVIDUÁLNÍ KURZY MALBY A KRESBY – DOMÁCÍ VÝUKA

Individuální kurzy malování a kreslení formou domácí výuky jsou připraveny pro všechny, kdo chce tvořit individuálně. Kurzy vozíme přímo do Vašich domovů! Nemusíte nikam dojíždět ani děti dovážet, protože minuty na cestě si odbudeme za Vás. Kurzy jsou připraveny jako výuka pro jednotlivce nebo menší spřízněné skupinky. Pokud však chcete individuální výuku, ale nechcete být zcela sami, může kurz navštěvovat více účastníků společně. Našich individuálních kurzů se běžně účastní sourozenci, malé skupinky spřátelených dětí, maminky s malými dětmi, menší skupinky přátel, kteří chtějí pravidelně tvořit u sklenky vína, kreativně založení manželé, maminky s dcerami, dědečkové a babičky či studentky, které se připravují na talentové zkoušky. Nemusíte se bát případně většího věkového rozdílu mezi účastníky lekce, jelikož v těchto případech volíme odlišná témata dle věku, malířských zkušeností a individuálního zájmu každého našeho malíře.

INDIVIDUÁLNÍ KURZY MALBY A KRESBY

Individuální kurzy doporučujeme pro všechny, kteří chtějí tvořit individuálně či v malých spřízněných skupinkách, mít lektora pouze pro sebe a zažít zkrátka kurz malby a kresby na klíč. Jednotlivé lekce jsou šité na míru, jelikož se zcela přizpůsobí Vašim zájmům, potřebám, tempu a vybraným tématům. Vzhledem k tomu, že veškerý čas lektora je věnovaný pouze jednomu účastníkovi či malé skupině, jedná se o intenzivní výuku s velmi rychlým pokrokem ve výtvarných technikách a znalostech výtvarného umění.

SKUPINOVÉ KURZY MALBY A KRESBY

Naše skupinové kurzy jsou připravené pro všechny, kteří upřednostňují tvorbu ve skupině, chtějí poznat další podobně naladěné umělce a tvořit v inspirativním prostředí výtvarných prostor na Praze! Ve skupinových kurzech chceme také zachovat naší vizi individuálního přístupu, jelikož víme, že pokroky  v malování a kreslení se nejlépe dělají v malých skupinkách, proto je počet účastníků skupinových kurzů omezen na 6 osob. Dle našich zkušeností je to maximální počet pro zachování individuálního přístupu v lekci a adekvátní rozdělení času lektora na každého účastníka kurzu. Naše kurzy může navštěvovat úplný začátečník i pokročilý malíř. Vzhledem k individuálnímu zaměření kurzů s nízkým počtem účastníků se můžeme věnovat pečlivě každému účastníkovi kurzu a efektivně zlepšovat jeho malířské a kreslířské znalosti a schopnosti.

Kurzy pro děti

Pořádáme kurzy malby a kresby pro děti všech věkových kategorií a specializované kurzy akvarelové ilustrace, komiksové kresby, přípravy na talentové zkoušky, kurzy pro maminky s dětmi atd. Lekce pro děti jsou hlavně o legraci a barvách s využitím principů Montessori výuky.

Kurzy pro dospělé

V kurzech pro dospělé se naučíte základní i pokročilé techniky kresby a malby a základy dějin umění nebo se zúčastníte některého z našich specializovaných kurzů olejomalby, akvarelové ilustrace, arteterapie, relaxačního pastelu a mnoha dalších.

Kurzy pro seniory

V našem kurzu pro babičky a dědečky panuje vždy příjemná a tvůrčí atmosféra. Učíme se malovat a kreslit či se zlepšujeme ve výtvarných technikách,  povídáme si o zajímavostech z dějin umění, zkrátka užíváme si kreativní čas při smysluplné činnosti u šálku šípkového čaje.

barevnemalovani@seznam.cz

Designed By oskarcoric.cz