VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Odesláním přihlášky se stáváte členy Výtvarného ateliéru Barevné malování a souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami

Zrušení lekce

V případě, že se nemůžete účastnit lekce, je nutné dát předem vědět vedení ateliéru mailem, telefonicky či pomocí formuláře na webových stránkách nejlépe týden předem a nejméně 24 hodin předem. Pokud k omluvě lekce nedojde 24 hod předem, lekce bez náhrady propadá. V případě akutních problémů je možné připustit výjimku. V nejbližším možném termínu se lektor domluví s účastníkem kurzu na náhradě lekce tak, aby byla v co nejbližším termínu uskutečněna, nejpozději však do konce započatého semestru. Stejný postup platí i při zrušení lekce ze strany lektora.

Přepsání kurzovného

Pokud se nemůže přihlášený účastník kurzu z vážných důvodů účastnit již zaplaceného kurzu, je možné přepsat kurzovné na jiného účastníka kurzu.

Rozložení lekcí v roce

Rok je rozdělen na 2 semestry. Každý semestr zahrnuje 19 lekcí. Letní semestr začíná na začátku září a zimní na začátku února. Přesná data začátku lekcí budou individuálně upřesněna každý semestr.

Dokumentace lekcí

Vzhledem k tomu, že jsme na umělecké výtvory našich studentů velmi pyšní, rádi vystavujeme obrazy a záběry z lekce na našich webových stránkách a sociálních sítích. Dětí i dospělých se vždy ptáme, zda můžeme fotografovat. u dětí si navíc vyžadujeme písemný souhlas rodičů. Pokud si nepřejete být fotografováni, určitě nám to dejte vědět jakýmkoliv způsobem a my budeme vaše přání respektovat

Výtvarné potřeby

INDIVIDUÁLNÍ KURZY

Výtvarné pomůcky v individuálních kurzech si zajišťují účastníci kurzu sami. Jedná se o pomůcky, které většinou každý má doma přirozeně k dispozici a jen občas je potřeba něco dokoupit. Jedná se o pomůcky pro kresbu (tužky, uhly, tuže..) a pro malbu (akrylové a vodové barvy, suchý pastel, štětce atd.) a spotřební materiál (čtvrtky).

SKUPINOVÉ KURZY

Výtvarné pomůcky pro dětské kurzy jsou k dispozici v ateliéru a jsou již zahrnuty v ceně. V kurzech pro dospělé si výtvarné pomůcky pro kresbu a malbu účastníci na základě konzultace s lektorem pořizují sami postupně během kurzu.

 

Pokud se vyskytne jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat. Budeme se snažit vyjít Vám maximálně vstříc.

barevnemalovani@seznam.cz

Designed By oskarcoric.cz