VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Odesláním přihlášky se stáváte členy Výtvarného ateliéru Barevné malování a souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami

Zrušení lekce

V případě, že se nemůžete účastnit lekce, je nutné dát předem vědět vedení ateliéru mailem, telefonicky či pomocí formuláře na webových stránkách nejlépe týden předem a nejméně 24 hodin předem. Pokud k omluvě lekce nedojde 24 hod předem, lekce bez náhrady propadá. V případě akutních problémů je možné připustit výjimku. V nejbližším možném termínu se lektor domluví s účastníkem kurzu na náhradě lekce tak, aby byla v co nejbližším termínu uskutečněna, nejpozději však do konce započatého semestru. Stejný postup platí i při zrušení lekce ze strany lektora.

Přepsání kurzovného

Pokud se nemůže přihlášený účastník kurzu z vážných důvodů účastnit již zaplaceného kurzu, je možné přepsat kurzovné na jiného účastníka kurzu.

Rozložení lekcí v roce

Rok je rozdělen na 2 semestry. Každý semestr zahrnuje 19 lekcí. Letní semestr začíná na začátku září a zimní na začátku února. Přesná data začátku lekcí budou individuálně upřesněna každý semestr.

 

Pokud se vyskytne jakýkoliv problém, neváhejte kontaktovat vedení ateliéru. Budeme se snažit vyjít Vám maximálně vstříc.

barevnemalovani@seznam.cz

Designed By oskarcoric.cz