Lektoři

Náš tým

Naši lektoři jsou úžasné osobnosti a umělci, kteří sami úspěšně malují, kreslí a všestranně umělecky tvoří. Mezi lektory máme akademické malíře, ilustrátory, arteterapeuty, architekty, či výtvarné pedagogy. Skvělí lektoři jsou základem našeho ateliéru, jelikož jsou to oni, kdo každodenně učí a povznáší vás výše jak v umění tak v předávání svého pohledu na život. Vybíráme lektory velmi pečlivě a můžeme s klidem v duši říci, že máme skvělý tým složený ze skutečných odborníků, empatický lidí a nadšených umělců, se kterými je radost trávit čas! Velmi nám záleží na vytvořeném vztahu mezi účastníkem kurzu a lektorem, protože když se cítí člověk v lekci dobře a klidně a má v lektorovi důvěru, může pak dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Ing. Kristýna Velíšková

zakladatelka Výtvarného ateliéru Barevné malování, ilustrátorka na volné noze, tvůrkyně ilustrátorského webu www.kristynaveliskova.cz, lektorka kurzů akvarelu a kurzů malby a kresby pro děti. Kristýna se věnuje zakázkové tvorbě v oblasti tiskové, knižní, produktové a svatební ilustrace. Její největší vášní je akvarel a tvořivé výtvarné techniky. Uměleckou techniku Ebru – malování na vodní hladině a Scrap – art představovala v rámci televizních reportáží (např. Rady ptáka Loskutáka, Polopatě atd.).

 

Dipl. Ing. Zuzana Hájek Holá

Zuzka je naší velmi ceněnou lektorkou kurzů malby a kresby pro děti i dospělé a kurzů arteterapie a sebepoznání. Zuzka je arteterapeutka a vystudovaná architektka s obrovským uměleckým nadáním. Má za sebou architektonické stáže v Německu a Švýcarsku a může vyučovat také v angličtině, němčině či italštině. Její nadšení a pozitivní přístup je velmi nakažlivý, takže všichni odcházejí z jejích lekcí nabití optimismem a chutí do života. Zuzka je také všestranně nadanou umělkyní a velmi inspirativní osobností. Dokáže také účinně připravit studenty na přijímací zkoušky uměleckých škol a její arteterapeutické obrazy jsou až legendární!

Mgr. Marie Šilhavá

Maruška je všestranná umělecká bytost, která se může pochlubit diplomem rovnou ze 3 vysokých škol. Vystudovala arteterapii, výtvarnou pedagogiku a také design na Fakultě architektury ČVUT. Je naší velmi důležitou odbornou posilou a lektorkou kurzů malby a kresby pro děti a dospělé. Kromě toho, že vás Maruška naučí perfektně znázornit figuru, zátiší či architekturu, je také zastáncem experimentální kresby. Na jejích lekcích se tak snadno můžete ocitnout v tajemných zákoutích Prahy či se naučíte zachytit pohyb v kavárně u šálku kávy. Až se s ní budete učit kreslit figuru, budete od ní nejspíš velice často slýchat podivné slovo “bochánek”. Ale nebudeme prozrazovat příliš, přijďte se o jejím talentu a přesvědčit sami přímo na lekci:).

Bc. Lucie Marhanová

Lucie je úžasná malířka, arteterapeutka a lektorka našich kurzů malby a kresby pro děti a kurzů arteterapie a sebepoznání. Její velikou vášní je psychologie, takže jsme moc rádi, že máme Lucii v našem týmu, jelikož jde při malování s dětmi velmi do hloubky a zaměřuje se na psychologické aspekty výtvarné tvorby. Lucie má velmi laskavou povahu a skvělé někdy až neuvěřitelné nápady na tvoření s dětmi, takže její lekce jsou veselé, hravé a velmi kreativní a tak jí děti doslova milují!

BcA. Nela Kuhnová

Nela je úspěšnou umělkyní, grafičkou, produktovou designerkou a naší velmi oblíbenou lektorkou kurzů malby a kresby pro děti i dospělé. Nela má za sebou mnoho úspěšných grafických a designérských projektů v České republice i zahraničí a svým milým přístupem a nadšením dokáže nadchnout a strhnout k umění snad úplně každého. Nela má také široké znalosti dějin umění a dokáže velmi poutavě vyprávět. Proto je také velmi vyhledávanou lektorkou v přípravě na přijímací zkoušky uměleckých škol.

Mgr. Martina Miženková

Martina je skvělá výtvarná pedagožka a umělkyně. Snadno si jí zamilujete pro její charisma a inspirativní pohled na život. Martina v našem ateliéru učí kurzy malby a kresby pro starší děti a dospělé. Sama se věnuje umělecké činnosti a vyučuje také umění na základní škole v Praze. Má široký rozhled v oblasti výtvarného umění a vytříbené umělecké názory.

Gabriela Wenigová

Gabča je velmi šikovná a všestranná umělecká bytost. V našem ateliéru má na starosti workshopy a jednodenní akce pro děti. Je mistr v přípravě výtvarných narozeninových oslav pro děti a Face painting. Také sama umělecky tvoří a není snad výtvarná technika, kterou by neuměla. Gabča je velmi veselá a dobrosrdečná a v její přítomnosti se budete cítit zkrátka dobře.

Karolína Soukupová

Karolína je grafička, knižní ilustrátorka a skvělá umělecká osobnost s citem pro pečlivou malbu a kresbu. Vystavovala své umění mimo jiné v galerii v Benátkách a založila projekt Galerie Míšenská. Karolína je naší specialistkou na kurzy malby a kresby pro děti, kde sklízí velké úspěchy pro svou přátelskou, laskavou a otevřenou povahu. Karolína vede také kurzy komiksové grafiky a lekce v angličtině.

barevnemalovani@seznam.cz

Designed By oskarcoric.cz