Reference

Co o nás napsali

Vystupování v televizních pořadech

{

“Paní Martina je úžasná!! S Haničkou malovaly postavy a Hanička si “tetu Martinu” moc chválí. Říkala, že jí dobře radí a pěkně se s ní povídá. Už se ptala, kdy zase přijede. Na obrázku co malovaly, byl vidět veliký pokrok a jsem moc ráda, že jsem Vám napsala a dotáhly jsme to k první lekci. Ještě jednou moc děkuji i za Haničku.”

S. Kloudová

{

“S kurzem jsme byly velmi spokojené, já i dcera. Paní lektorka Martina je velmi šikovná a milá. Na všem jsme se v pohodě domluvily. Žádný stres. Ještě paní Martinu, prosím, pochvalte. Chodila vždy včas.Věnovala nám více času než musela. Byla velmi vstřícná. I já jsem si posunula svoje hranice.”

M. Průšová

{

“Do ateliéru Barevné malování chodí malovat naši 2 synové. Každý je úplně jiný a každý chodí malovat z jiného důvodu. Starší Tomáš se chtěl zlepšit v kreslení, protože tvrdil, že mu malování ve škole moc nejde a dlouho mu trvá, než něco vytvoří. Mladšího Matyáše malování prostě bavilo a nic víc neřešil. Lektorka obě děti výborně odhadla a oba dokázala pro kreslení nadchnout. Pro mě je skvělé vidět a vědět, že oba kluci jsou při hodinách s ní spokojení, něco se naučí, pobaví se a také si odpočinou.”

Petra L.

{

“Rádi bychom poděkovali lektorce, ke které chodí náš mladší syn Martínek malovat, za její přátelské a hezké vedení dětí při objevování světa barev. Náš syn vždy přijde z hodiny malování nadšený a nad jeho obrázky úplně žasneme nejen my, ale i babičky, dědové a kolegové v práci, kteří nám nevěří, že to namaloval 6ti letý kluk. 🙂 Moc děkujeme ještě jednou, i za synka. Pyšní rodiče 🙂 “

Michaela F.

{

“Když mám malování, tak mám nejradši, že každou lekci děláme nějaký jiný výkres. Nejvíce mě bavilo, když jsme k malování použili vodovky a tuší to poté obtáhli. Paní učitelka mi ukazuje, jak mám dělat různými barvami, ale zase mi nenařizuje co mám jak udělat.”

Matylda T. (6 let)

{

“Váš kurz Arteterapie mě moc potěšil. Cítila jsem se po celou dobu velmi uvolněně, a k tomu mě tato technika malování opravdu bavila. Zjistila jsem po letech, že je moc příjemné vzít zase štětec do ruky a na závěr mě potěšil i výsledek mých obrázků. Lektorka byla milá, trpělivě vše vysvětlila a kdo potřeboval, vždy ráda poradila. Celý kurz probíhal ve velmi příjemné atmosféře i prostředí. Určitě se brzy ráda zúčastním dalšího kurzu.

Veronika K.

{

“Naše paní učitelka je super! Je moc hodná, vůbec nekřičí a není moc přísná. Je skvělý, že nejdřív s námi dělala lehčí věci a pak to dobře ztěžovala. Jako, že to pak bylo trochu těžší. Nejdřív nám dá obrázky,který jsou asi okopírovaný… a my kreslíme podle toho. A vždycky nám radí, co můžeme udělat jinak, jako co můžeme udělat líp. Teď už ale někdy nekreslíme podle předlohy a můžeme si to víc vymyslet. Baví mě to.”

Tomáš L. (8 let)

{

“Již třetím měsícem malujeme v kurzu malování a kreslení s mou dcerou Anežkou. Vzhledem k nízkému věku mé dcerky, jsem na lekcích také přítomna a vlastně malujeme společně. Obě si u malování vždy odpočineme a lektorka vymýšlí velmi zajímavá témata, která Anežku baví.”

Naděžda V.

{

“Prima kroužek. Paní učitelka je moc hodná. Vždy pro nás dopředu připraví nějaké téma a my můžeme začít hned malovat. Když malujeme komiks, tak ale můžeme vymyslet postavičky jaké chceme.”

Amálka J. (8 let)

{

“Maximální spokojenost. Slečna byla skvělá, milá k dětem a malovala nádherně. Pokud Vám to nevadí, rád bych se na Vás v budoucnu zase obrátil.”

FALO EVENTS s.r.o.

{

“Chodím na kurz pro seniory a moc se mi líbí, jak je každá lekce připravená. Mám ráda historii a velmi mi vyhovuje, že Paní na malování dělá program tak, že mluvíme o nějakém období minulosti nejen z pohledu výtvarného. Děkuji, budu určitě chodit dále.”

Maria V.

{

“Kurz arteterapie splnil má očekávání, nemám žádných připomínek a myslím že to za mne nebyl poslední kurz kterého se zúčastním.”

Monika R. 

{

“Do kurzů ateliéru Barevné malování chodí má dcera (5 let) a syn (7 let). Oba malování moc baví a těší se na každou lekci. Lektorka, která k nám dochází je příjemná a děti jí mají moc rádi. Z dětského pokoje se v lekci stále ozývá smích a vznikají krásné obrázky, kterými obdarováváme celou rodinu. Moc děkuji za vše.”

Veronika P.

{

“Paní učitelku na malování mám moc rád. Je hodná a je fakt moc hezká. A kreslí se mi u ní dobře.”

Matyáš L. (5 let)

{

“Nejvíce mě na lekci baví, že i když je připravené téma, tak si ho můžeme pojmout podle svého a namalovat si ho tak, jak to máme rádi. Např. když bychom neměli rádi malování tužkou, dělali bychom to v lekcích jen okrajově a zaměřili se třeba na malování akrylem. Paní učitelka nás nenutí stihnout obrázek za lekci. Když potřebujeme času více, tak můžeme v obrázku pokračovat i příště. V lekci používáme různé techniky a učíme se mnoho uměleckých směrů. Když nevíme, jak něco namalovat, paní učitelka nám to ukáže, ale zase nám to nenamaluje celé, jen poradí.”

Šárka N. (12 let)

{

“Dobrý den, Květuška byla z první lekce unešena, myslím že i Vaneska. Moc se jim to líbilo a s Kačkou jsou velmi spokojeni. Hezký den Květa. Děkuji.”

Květa H.

{

“Na malování chodím od ledna a musím říci, že vidím velké zlepšení v ,,tom mém čmárání“. Hodiny malování jsou udělány tak, že mě to baví a vše probíhá v klidu. Lektorka je moc milá a když mi něco nejde, tak vysvětlí.”

Marcela K.

{

“Kurz se mi velmi líbil, s lektorkou Janou jsem byla spokojená, probrala s námi teorii a ukázala, jak lze relaxovat s akvarelem. Moc děkuji, měla jsem velmi příjemně zpestřenou sobotu.”

Ludmila B. (recenze na Kurz arteterapie)

Napsali o nás článek v deníku metro:

Přijali jsme pozvání do Českého rozhlasu:

Odkaz

Jsme sponzoři charitativního CD “Do Indonésie nejen za pohádkou” pro děti i dospělé.

Naše aktivity jsme ukazovali v pořadech Polopatě a Rady ptáka loskutáka:

Polopatě, ČT1, 29.11. 2015, Výroba přání, od 33 min: Odkaz

Rady ptáka loskutáka, TV NOVA, 21.2. 2015, Technika Ebru: Odkaz

Polopatě, ČT1, 23.11. 2014, Výroba dárkových tašek, od 34 min: Odkaz

Podporujeme tyto humanitární projekty ve světě:

Neziskovou organizaci DORRA-Zdravotnická pomoc na indonéském ostrově Lombok

Na Lomboku je velmi špatná zdravotní péče. Na nejlepší úrovni (ale i tak velice daleko od evropských standardů) je zdravotnické středisko ve městě Praya, cca 30 minut jízdy od Kuty. Tuto péči si může dovolit jen zlomek populace. Pro ostatní jsou určené tzv. puskesmas – malé nemocnice, vybavené jen tím nejnutnějším. Ani tuto péči si však podporovaná komunita nemůže dovolit. Z těchto důvodů je první, a často i poslední, volbou návštěva místních tradičních léčitelů. Ti sice za své „léčení“ nežádají peníze, ale úspěšnost jejich práce se rovná placebu. Zdravotníci z neziskové organizace DORRA zajišťují zdravotnickou pomoc, velké množství zdravotnického materiálu a léky. Důležité je, že chtějí své zkušenosti a znalosti intenzívně předávat místním tak, aby byla zajištěna KONTINUITA péče i v době jejich nepřítomnosti.

Projekt podporujeme take výrobou výtvarných pomůcek, které se používají ve školách na indonéském ostrově Lombok.

barevnemalovani@seznam.cz

Designed By oskarcoric.cz